top of page
  • Facebook

Матеріали засідань Шкільної ради

Яку би сторону розвитку дитини ми не прийняли, завжди з'ясовується, що вирішальну роль у його ефективності на тому чи іншому віковому етапі відіграє родина. Родина залишається найважливішим інститутом соціалізації підростаючого покоління. Народна мудрість стверджує, що доля людини складається із трьох життєвих подій: від кого народилась, у кого вчилась, з ким одружилась.

Якщо ми ще раз проаналізуємо ці слова, помітимо, що дві з цих доленосних подій у житті людини пов'язані з родиною. Спочатку з тією родиною, в якій з'явилась людина, а потім з тією, котру створила сама. І тільки проміжна подія в житті людини «у кого вчилась» пов'язана безпосередньо з нами - педагогами, з одержанням освіти. Не випадково тому мудрий педагог свою виховну діяльність повинен здійснювати в нерозривному зв'язку з дійсною та майбутньою родиною дитини.

Бизнес-конференция

Батьківська рада: підводимо підсумки зустрічі

У п’ятницю, 10 грудня, відбулося засідання Шкільної ради з питань організації навчального процесу – своєрідний підсумок за І семестр. На зустріч були запрошені спеціалісти Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради, адміністрація та вчителі ОНЗ Щасливський НВК, а також представники класних батьківських комітетів (члени Шкільної батьківської ради).

Пропонуємо вам ознайомитись із основними питаннями порядку денного та рішеннями щодо них.

           Безпечне освітнє середовище

     Для забезпечення формування та подальшого розвитку ключових компетентностей важливо забезпечити навчальні кабінети відповідним обладнанням: цифровим, методичним, демонстраційним, мережею Інтернет, учбовим приладдям для індивідуальної та групової роботи, спортивним інвентарем та лабораторіями.

         Маємо сказати, що ОНЗ Щасливський НВК є не останнім навчальним закладом у цьому сенсі як в області, так, мабуть, і в Україні. За сприяння Пристоличної сільської ради (голова Каськів М.І.) та завдяки участі нашого закладу у різних проєктах НУШ, тільки в цьому навчальному році новим мультимедійним обладнанням поповнились 5 кабінетів: 105 математики (Бондаренко І.М.), початкових класів (Рудьківська Т.Д., Моторіна Н. О.), зарубіжної літератури (Богонюк О.Л.), встановлено тач-телевізійну панель у кабінеті географії (Замотіна Н.М.), а також на черзі кабінет математики (Гучок Т.В.)

         У перспективі для підвозу дітей наш навчальний заклад потребує нового автобуса. Це питання буде підніматися на порядку денному на засіданнях Пристоличної сільської ради.

         Для учнів 1-4 класів відповідно програмі НУШ закуплено спортивний інвентар.

     Завдяки участі 5-х класів у пілотному проєкті НУШ, ми отримали 25 нетбуків, багатофункціональні пристрої, ламінатори, документ-камери. А найближчим часом кабінет географії поповниться найсучаснішим обладнанням для учнів 5-го природничого класу.

         Багато зроблено і в плані естетичного оформлення кабінетів.

         Привабливішими стали кабінети початкових класів, танцювальна зала, йде переоснащення кабінетів іноземної мови та географії, тенісної зали (яка є практично танцювальною).

     Значно зміцнилась навчально-методична база Пролісківської філії, яка сьогодні нічим не відрізняється від Щасливської. Приємно зазначити, що у листопаді нам тут вдалося істотно змінити пришкільну територію. Мало хто вірив в те, що нам вдасться облаштувати шкільне подвір’я бруківкою. Але завдяки зусиллям будівельників, організованим діям Пристоличної сільської ради, депутатів, адміністрації закладу, у нас все вийшло.

Громада – то великий чоловік!

Участь батьківської громади в житті школи: пропозиції на перспективу

Одним із перспективних напрямків роботи батьківської громади можна вважати її участь у житті школи та позитивний вплив на мотивацію дітей у навчанні. Задля цього представники батьківського комітету запропонували подальше впровадження особливої форми виховних занять для дітей – «батьківських уроків». Такі зустрічі є свого роду тренінгами, у ході яких батьки діляться власним досвідом навчання, вибору професії та розповідають про особливості обраної спеціальності, труднощі та виклики, які ставить перед людиною певна професія.

Крім того, батьки запропонували створити динамічну фокус-групу, завданням якої буде систематичне вирішення нагальних питань учнівства, допомога школі в організації виховних заходів та взаємодії з дітьми.

ЗНО

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика – 23 травня

хімія – 26 травня

українська мова, українська мова і література – 31 травня

математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня

іспанська мова, німецька мова, французька мови – 6 червня

англійська мова – 7 червня

історія України – 10 червня

географія – 14 червня

біологія – 17 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Участь в олімпіадах

Ось і подолано екватор ІІ («районного») етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Можна довго розмірковувати про їх доречність, а можна просто взяти і підготувати дітей та щиро радіти їхнім успіхам. За період пандемії дещо призабули про значимість олімпіад та їх важливість. Саме тому не всі цьогорічні результати цілком можуть нас задовольняти.

Однак олімпіада – це стимулювання творчого самовдосконалення учня. Саме олімпіади допомагають стимулювати інтерес до вивчення певного предмета, виявляти та розвивати обдарованих школярів. Предметні олімпіади – це особливе випробовування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

Підготовка до олімпіади додає знань учням, навчає їх бути терплячими та завзятими. Під час підготовки до олімпіади учні вчаться концентруватися у складних ситуаціях, нести відповідальність перед школою, аналізувати власні успіхи та помилки. Олімпіада – це саме той захід, на якому ті, чиї знання справді варті уваги, можуть проявити себе. Окрім того, це відповідальне випробовування і професійної компетентності вчителя. його здатності навчити, зацікавити, переконати вихованця у потребі саморозвитку…

Тож щиро радіємо успіхам наших колег та їхніх вихованців! Не засмучуємося і не зупиняємося на досягнутому! Наполегливо працюємо і прагнемо до покращення результатів!

Актуальні питання, на які потрібно звернути увагу батькам

1.      Підготовка здобувачів освіти до уроків (підручники, зошити, щоденники, пенали), порядок особистої зони в класі та дома.

2.      Зовнішній вигляд здобувачів освіти (охайний, чистий одяг (діловий), волосся причесане, стрижка, використання в цілях особистої гігієни спеціальних засобів) мінімалізм і простота.

3.      Запізнення здобувачів освіти на уроки (з причиною, чи без причини).

4.      Нерегулярне виконання письмових домашніх завдань.

5.      Дисципліна здобувачів освіти під час перебування в школі та в позашкільний час (в транспорті, магазинах і т.д.)

Дисципліна – це запорука якості освіти. При цьому освітній процес ґрунтується на повазі та співпраці суб’єктів, толерантності, прагненні до розвитку та успішного результату.

Безпека дітей на зимових канікулах

Нагадаємо, всі разом, здобувачам освіти про попередження дитячого травматизму в період зимових канікул, а саме, правила:

Дорожнього руху.

Протипожежної безпеки.

Безпеки з вибухонебезпечними предметами.

Безпеки користування газом.

Безпеки користування електроприладами.

Безпеки на воді.

Запобігання отруєнням (харчовим, хімічним).

Дозвілля здобувачів освіти у період зимових канікул тільки під контролем та наглядом дорослих (батьків).

bottom of page